MÅ‚odszy/a specjalista/ka ds. administracji floty

Description

Job Title : MÅ‚odszy/a specjalista/ka ds. administracji floty
Location : Rzeszów, podkarpackie
Company : Omega Pilzno
Salary :
Open Date : 2023-01-22
Close Date : 2023-05-22
Młodszy/a specjalista/ka ds. administracji floty Miejsce pracy: Rzeszów, Pilzno

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa i terminowa obsługa floty samochodowej w zakresie dokumentów i pozwoleń niezbędnych do działalności transportowej
  • obsługa pojazdów w urzędach w zakresie świadectw typu ADR, ATP, sanitarnych i innych
  • przygotowywanie dokumentacji wymaganej przez księgowość oraz urzędy publiczne dotyczącej pojazdów
  • obsługa procesu systemowego, aktualizacja danych w zakresie dokumentacji floty
  • monitoring przepisów prawnych dotyczących transportu drogowego w zakresie wymaganych dokumentów oraz nadzór nad ważnością dokumentów
  • obsługa rejestracji czynnika chłodniczego F – Gazy
  • obsługa urządzeń opłat drogowych

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt
  • znajomość obsługi Microsoft Office
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • nastawienie na współpracę z innymi działami firmy
  • ukierunkowanie na cel i rezultat
  • chęć rozwoju, nauki oraz pozytywne nastawienie
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość branży transportowej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów pranych dotyczących transportu drogowego w zakresie wymaganych dokumentów

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm transportowych z 30-letnią tradycją
  • stabilność zatrudnienia (umowa o prace + system premiowania)
  • przygotowany specjalnie dla ciebie program wdrożeniowy, który pomoże ci odnaleźć się na nowym stanowisku
  • na każdym etapie rozwoju wsparcie merytoryczne i udział w szkoleniach podnoszących kompetencje
  • możliwość wszechstronnego rozwoju na wybranym dla ciebie stanowisku
  • Benefity
  • Karta Multisport
  • Program poleceń
    pracowniczych
  • Stabilne zatrudnienie
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Indywidualnie określona
    ścieżka kariery

O nas

OMEGA Pilzno, to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Wyróżnia nas to, że: pracujemy z pasją, dbamy o rozwój, wspólnie osiągamy cele, gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia, nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń.
Dołącz do nas i obierz trasę do kariery!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Omega Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski Sp. z o.o. z siedzibą w Pilźnie, ul. Kraszewskiego 44, 39-220 Pilzno, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Rzeszowie pod numerem KRS 0000043558


Latest Jobs