Specjalista ds. HR i Employer Brandingu

Description

Job Title : Specjalista ds. HR i Employer Brandingu
Location : 60-189 Poznań
Company : widoczni
Salary :
Open Date : 2023-02-10
Close Date : 2023-06-10

Opis firmy

Widoczni - tu się dobrze pracuje!

Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w Polsce. Obsługujemy setki klientów z najróżniejszych branż od lokalnych firm po sklepy internetowe.

24 lata na rynku, ponad 100 osób na pokładzie pracujących w dwóch biurowcach tworzących jedność: Kampus Widoczni.

Łączy nas pasja do marketingu internetowego i wysokie kompetencje w tym zakresie. Jednocześnie każdy z nas wnosi do agencji coś wyjątkowego – studiowaliśmy różne kierunki studiów od humanistycznych po ścisłe, pochodzimy z różnych zakątków Polski i mamy różne zainteresowania.

Uczymy się od siebie i dzielimy dotychczasowymi doświadczeniami. Dzięki temu tak dobrze nam się razem współpracuje i możemy skupić się na codziennych zawodowych wyzwaniach.

Dołącz do zespołu Widocznych i...zapnij pasy, bo czeka Cię dynamiczny rozwój zawodowy, współpraca z najlepszymi specjalistami marketingu internetowego i praca, która pozwoli Ci realizować nie tylko cele zawodowe, ale też prywatne.

Zostań jednym z widocznych!

Opis oferty pracy

Masz doświadczenie w dziale HR i wyjątkowy talent do zjednywania sobie ludzi i czujesz, że:

1. Twój rozwój zawodowy utknął w miejscu i szukasz nowych wyzwań?

2. Nie masz okazji do wykorzystania swoich talentów?

3. Nie masz wpływu na procesy HR w swojej firmie, a masz mnóstwo pomysłów na ulepszenia?

To miejsce jest dla Ciebie!

Szukamy doświadczonego specjalisty HR oraz employer brandingu. Potrzebujemy osoby, która wesprze nas swoim doświadczeniem w zakresie procesów HR, komunikacji wewnętrznej oraz employer brandingu. Osoba na tym stanowisku będzie czuwać nad rekrutacjami, wspierać menadżerów działów w kwestiach rozwoju i szkoleń dla współpracowników oraz zarządzać działaniami na rzecz całego zespołu. Równie istotne jak doświadczenie jest dla nas dodatkowo umiejętność łatwego nawiązywania relacji, zjednywania sobie ludzi i wysoko rozwinięta empatia. Będziesz słuchać ludzi, wspierać ich rozwój, dbać o doświadczenia kandydatów, ale również współpracować z działem marketingu w zakresie realizacji employer brandingu.

Twoje zadania obejmują m.in.:

  • wsparcie w realizacji procesów rekrutacyjnych

  • skuteczne docieranie do wartościowych kandydatów

  • wsparcie działu marketingu w zakresie zewnętrznego employer brandingu

  • rozwój i realizację strategii wewnętrznego employer brandingu

  • onboarding czyli czuwanie nad przebiegiem skutecznego wdrożenia nowych członków zespołu

  • czuwanie nad realizacją planu szkoleń wewnętrznych

  • organizację szkoleń zewnętrznych i nadzór nad wewnętrzną bazą szkoleniową

  • badanie zadowolenia współpracowników i dbałość o dobrą atmosferę w zespole

  • wsparcie w budowie kreatywnego i zgranego zespołu zgodnie z kulturą organizacji

  • prace administracyjne związane z rekrutacją, zatrudnieniem i szkoleniami

Kwalifikacje

Czyli czego od Ciebie oczekujemy:

  • wymagane jest doświadczenie na stanowisku specjalisty w dziale HR/Employer Brandingu

  • wiedza z zakresu procesów HR

  • wiedza i doświadczenie w zakresie employer brandingu

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • empatia i pozytywne nastawienie do ludzi

  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

  • proaktywność i umiejętność prezentacji swoich pomysłów

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów

  • samodzielnie zrealizowane projekty HR/employer brandingu

  • wykształcenie wyższe psychologiczne/socjologiczne lub podyplomowe studia HR

Dodatkowe informacje

Jakie
zapewnimy Ci warunki pracy?

  • zarobki uzależnione od umiejętności, bez górnego poziomu!
  • praca w jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce
  • realny wpływ na kierunek rozwoju naszej agencji
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • praca z systemem OKO wspierającym kompleksowo realizacje wszystkich procesów i projektów w agencji
  • luźna atmosfera i brak dress code'u (no chyba, że masz spotkanie z klientem :))

A żeby było przyjemniej, mamy także:

  • elastyczny czas pracy - startujemy między 7:00 a 9:00
  • dofinansowanie do dowolnej karty Multisport
  • dofinansowanie do dowolnej karty MultiLife
  • wolny dzień w Twoje urodziny
  • cykliczne spotkania integracyjne - lubimy się razem dobrze bawić
  • stół do ping-ponga i piłkarzyki - cyklicznie urządzamy ligę ping-ponga
  • klimatyzowane nowoczesne biuro, przyjazne rowerzystom (do dyspozycji stojak rowerowy oraz prysznic)
  • do dyspozycji firmowy ogródek i grill, możesz zapomnieć o grillu na balkonie w bloku :)
  • program rekomendacji pracowników - zyskaj dodatkowy bonus

Zobacz naszą kulturę organizacji i... sprawdź, czy będzie Ci się tu dobrze pracować :)

Jesteś ciekaw jak pracujemy, jakie wartości są dla nas szczególnie istotne oraz czym się kierujemy przy doborze nowych osób do zespołu?
Opracowaliśmy solidny zestaw zasad, które najlepiej charakteryzują nas jako zespół i miejsce pracy w formie kultury organizacji.

Sprawdź na naszej stronie w zakładce: O nas->Kariera widoczni, czy filozofia i styl agencji widoczni jest bliski także Tobie :)

UWAGA:

Prosimy o DODANIE CV W POSTACI PLIKU na etapie wypełniania formularza rekrutacyjnego.

Informujemy, że aplikacje nie spełniające tego warunku nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Latest Jobs