Junior Content Specialist (content marketing)

Description

Job Title : Junior Content Specialist (content marketing)
Location : 60-189 Poznań
Company : widoczni
Salary :
Open Date : 2023-02-21
Close Date : 2023-06-21

Opis firmy

Widoczni - tu się dobrze pracuje!

Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w Polsce. Obsługujemy setki klientów z najróżniejszych branż od lokalnych firm po sklepy internetowe.

23 lata na rynku, ponad 100 osób na pokładzie pracujących w dwóch biurowcach tworzących jedność: Kampus Widoczni.

Łączy nas pasja do marketingu internetowego i wysokie kompetencje w tym zakresie. Jednocześnie każdy z nas wnosi do agencji coś wyjątkowego – studiowaliśmy różne kierunki studiów od humanistycznych po ścisłe, pochodzimy z różnych zakątków Polski i mamy różne zainteresowania.

Uczymy się od siebie i dzielimy dotychczasowymi doświadczeniami. Dzięki temu tak dobrze nam się razem współpracuje i możemy skupić się na codziennych zawodowych wyzwaniach.

Dołącz do zespołu Widocznych i...zapnij pasy, bo czeka Cię dynamiczny rozwój zawodowy, współpraca z najlepszymi specjalistami marketingu internetowego i praca, która pozwoli Ci realizować nie tylko cele zawodowe, ale też prywatne.

Zostań jednym z widocznych!

Opis oferty pracy

Masz talent do pisania, a dodatkowo:

  • wiesz, o co chodzi w marketingu internetowym, ale chętnie dowiesz się więcej
  • chcesz współtworzyć jeden z najpopularniejszych blogów o tematyce SEO/ADS w Polsce
  • szukasz stabilnego zatrudnienia w przyjaznej atmosferze

Ta praca jest dla Ciebie!

Twoje zadania to:

  • tworzenie specjalistycznych artykułów na blog
  • tworzenie treści do prasy branżowej
  • wsparcie copywriterskie zespołu
  • edycja i publikacja artykułów
  • optymalizacja SEO artykułów i tekstów na stronie www

Kwalifikacje

Szukamy do współpracy zdalnej autora/ki specjalistycznych artykułów branżowych o tematyce SEO, ADS oraz innych zagadnieniach marketingu internetowego. Czego oczekujemy?

  • Podstawowej wiedzy z zakresu marketingu internetowego - jeśli jej nie masz, możesz szybko nadrobić. Zapoznaj się ze zrozumieniem z naszymi artykułami na blogu :) Każdy od czegoś zaczynał - wiele zależy od Twoich chęci i zaangażowania.
  • Doświadczenia zawodowego - masz na koncie już teksty SEO o innej tematyce? A może chcesz się pochwalić tekstami w prasie, własnym blogiem lub stażem w innej agencji marketingowej? Zależy nam na osobie, która wie, jak wygląda taka praca i ma za sobą pierwsze doświadczenia - portfolio jest obowiązkowym warunkiem udziału w rekrutacji. Nie rozpatrujemy zgłoszeń bez załączonych przykładowych treści.
  • Umiejętności copywriterskich - pisania konkretnie, merytorycznie i poprawnie po polsku. Celem jest samodzielne tworzenie treści od A do Z. Uwaga - bazujemy na źródłach anglojęzycznych, więc znajomość angielskiego jest również wymagana.
  • Odpowiedzialności - to samodzielne stanowisko, dlatego ważna jest umiejętność organizowania sobie zadań w wyznaczonym czasie i realizowania ich zgodnie z naszymi standardami.
  • Pozytywnego nastawienia - szukamy osoby, która lubi pisać, a do zadań podchodzi z ciekawością. Stawiamy na wzajemną pomoc i integrację w zespole. Cenimy takie wartości jak szczerość, życzliwość i wzajemny szacunek. Dużo się uśmiechamy :)

Mile widziane:

  • doświadczenie i umiejętności w zakresie publikacji tekstów na stronie (ale i tak Cię przeszkolimy)

Dodatkowe informacje

Jakie
zapewnimy Ci warunki pracy?

  • zarobki uzależnione od umiejętności i doświadczenia w przedziale 3500-4000 zł netto na FV w oparciu o umowę B2B

informacyjnie: wynagrodzenie na kolejnym stanowisku w ramach ścieżki kariery, tj. Content specialist: 4050 - 4900 zł netto (na FV, podstawa + bonus) w oparciu o umowę B2B

  • praca w jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce
  • realny wpływ na kierunek rozwoju naszej agencji
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • luźna atmosfera i brak dress code'u (no chyba, że masz spotkanie z klientem :))

A żeby było przyjemniej, mamy także:

  • elastyczny czas pracy
  • cykliczne spotkania integracyjne - lubimy się razem dobrze bawić
  • świętowanie sukcesów firmy na wspólnych wyjściach

Zobacz naszą kulturę organizacji i... sprawdź, czy będzie Ci się tu dobrze pracować :)

Jesteś ciekawy/ciekawa, jak pracujemy, jakie wartości są dla nas szczególnie istotne oraz czym się kierujemy przy doborze nowych osób do zespołu?

Opracowaliśmy solidny zestaw zasad, które najlepiej charakteryzują nas jako zespół i miejsce pracy w formie kultury organizacji. Sprawdź na naszej stronie w zakładce: O nas->Kariera > Kultura organizacji, czy filozofia i styl agencji widoczni są bliskie także Tobie :)

UWAGA:

Prosimy o DODANIE CV W POSTACI PLIKU i portfolio z przykładami realizacji tekstów (np. opisy produktów, opisy firmy, artykuł o seo, ads lub marketingu internetowym, inny artykuł o charakterze biznesowym - max 2-3 przykłady) na etapie wypełniania formularza rekrutacyjnego.

Informujemy, że aplikacje nie spełniające tego warunku nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Latest Jobs