Asystent(ka) w Dziale Księgowości i Obsługi Zamówień

Description

Job Title : Asystent(ka) w Dziale Księgowości i Obsługi Zamówień
Location : Poznań, wielkopolskie
Company : ABB
Salary :
Open Date : 2023-02-23
Close Date : 2023-06-23
Asystent(ka) w Dziale Księgowości i Obsługi Zamówień Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

B&R jest częścią Grupy ABB i jej linii biznesowej Robotics & Discrete Automation, która wraz z ABB Robotics Division zatrudnia ponad 11 000 osób w ponad 100 lokalizacjach w 53 krajach.Będąc światowym liderem w dziedzinie automatyki przemysłowej, B&R łączy w sobie najnowocześniejszą technologię i zaawansowaną inżynierię zapewniając kompletne rozwiązania klientom praktycznie w każdej branży przemysłowej. W szczególności B&R projektuje, produkuje i dystrybuuje elektronikę przemysłową, oprogramowanie i rozwiązania mechatroniczne, a także technologie automatyzacji maszyn i fabryk. Na tym stanowisku będziesz pracować w dwóch obszarach: administracji oraz obsługi zamówień: naprawy i reklamacji oraz zapytań ofertowych i wniosków o raporty handlowe, a także współpracować z centralą firmy w Austrii.

Twoje obowiązki

  • Zapewnienie sprawnej obsługi administracyjnej biura (poczta, kurier, zamawianie art. spożywczych i przemysłowych)
  • Reprezentowanie firmy jako osoba pierwszego kontaktu (odbieranie/łączenie rozmów telefonicznych, przyjmowanie gości)
  • Organizacja podróży służbowych pracowników i wizyt gości
  • Pomoc przy organizacji i obsłudze szkoleń oraz wydarzeń firmowych
  • Obsługa napraw/reklamacji w systemie SAP
  • Obsługa zapytań ofertowych
  • Obsługa zapytań o raporty handlowe
  • Współpraca z centralą firmy w Austrii
  • Wsparcie bieżącej pracy działu

Twoje kompetencje

  • Wykształcenie minimum średnie lub w trakcie studiów
  • Znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny w mowie i piśmie
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Więcej o nas

Czekamy na Twoją aplikację (mile widziane są dokumenty w języku angielskim). Aby dowiedzieć się więcej na temat ABB, odwiedź naszą stronę www.abb.com Oferujemy: • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie. • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach. • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności. • Miłą atmosferę pracy. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Latest Jobs