Specjalista ds. Trade Marketingu

Description

Job Title : Specjalista ds. Trade Marketingu
Location : Poznań, wielkopolskie
Company : Cosmo Group
Salary :
Open Date : 2023-03-11
Close Date : 2023-07-11

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 15 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz twarzy. Nasze kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji rozsianych po całej Polsce, ale również za granicą m.in. do Niemiec, Czech, Austrii, Anglii, RPA czy Grecji. Zapraszamy osoby żądne wyzwań!

SPECJALISTA DS. TRADE MARKETINGU

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • Współudział w tworzeniu planów promocji sprzedażowych dla wybranych marek w kanałach B2C i B2B na rynek polski i/lub zagraniczne,
  • Koordynacja i realizacja ww. aktywności promocyjnych, przygotowywanie zasad, komunikacji, regulaminów akcji,
  • Rozliczanie promocji, analiza wyników, rekomendacje dalszych działań,
  • Współpraca z galeriami handlowymi w zakresie aktywacji konsumenckich,
  • Kreowanie działań oraz narzędzi zmierzających do osiągniecia celów sprzedażowych i dystrybucyjnych,
  • Współpraca z działami sprzedaży, e-commerce, marketingu, graficznym i innymi,
  • Monitoring rynku pod kątem zachowań Klientów, aktywności konkurencji, mechanizmów promocyjnych.

Nasze wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w Dziale Trade Marketingu, Marketingu lub Sprzedaży,
  • Wykształcenie wyższe lub wyższe niepełne (preferowane marketing, zarządzanie, ekonomia, psychologia lub podobne),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2; znajomość hiszpańskiego, włoskiego lub francuskiego na dowolnym poziomie mile widziana,
  • Wysoka zdolność analitycznego myślenia,
  • Elastyczność i nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • Proaktywność oraz orientacja na cele,
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Excel, Power Point,
  • Doświadczenie w marketingu lub sprzedaży na rynkach zagranicznych - będzie dodatkowym atutem.
Benefity:
  • Karta sportowo-rekreacyjna
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie Grupowe
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Produkty firmowe w promocyjnych cenach
  • Zgrany Zespół
  • Innowacyjne projekty i możliwości realnego wpływu na rozwój firmy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając przycisk „wyślij” wyrażasz swoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz przyjmujesz do wiadomości, iż Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym jest Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Jasielskiej 10A. W wszelkich sprawach związanych z procesem rekrutacji, w tym również z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz się z nami skontaktować pod adresem: [email protected]. Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Podstawą prawną do przetwarzania Twoich danych osobowych, wskazanych w treści dokumentów rekrutacyjnych jest udzielona przez ciebie zgoda na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym oraz – art. 6 ust. 1. lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679. Podanie nam Twoich danych osobowych, w zakresie określonym przepisami Kodeksu Pracy jest dobrowolne, jednak ich nie podanie umożliwi Tobie wzięcie udziału w procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś na to odrębną zgodę. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania oraz uzupełnienia danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Wobec danych, które przetwarzamy na podstawie Twojej zgody, w dowolnym czasie przysługuje Tobie prawo wycofania swojej zgody, poprzez przesłanie wiadomości na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przechowujemy przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, będziemy przechowywać Twoje dane osobowe do momentu wycofania udzielonej zgody. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych, z pomocy których korzystamy podczas procesów rekrutacji. Decyzje dotyczące procesu rekrutacji w ramach którego przesłałeś zgłoszenie rekrutacyjne, nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Latest Jobs